Turistika a sportování. Ubytovna Milánská, ubytování v Praze, Hostel Praha. Levné ubytování v pěkném prostředí.

Ubytovna Milánská logo
Ubytovna milánská    
  Rychlá objednávkaRychlá objednávka ubytování  
Ubytovna milánská Ubytovna milánská Ubytovna milánská
 

Objednávka ubytováníHostel Milánská Praha 10, vám nabízí levné ubytování. Přízemí hostelu Milánská je bezbarierové.

 
  Objednat  
Levné ubytování
Ubytování Milánská - hlavní strana
Ubytování - menu
Ubytování - menu
Ubytování - menu
Ubytování - menu
Ubytování - menu
Ubytování - menu
Ubytování - menu
Ubytování - menu
Ubytovna Milánská

Hostel v Praze      
Levné ubytování v Praze Levné ubytování v Praze

Hostel PrahaUbytovna Praha

Levné ubytování v Praze
     
 

Hostel Milánská

Hostel Milánská

naleznete v klidné a pěkné části Prahy 10. Nacházíme se v těsné blízkosti sídliště, sportovního areálu, Hostivařské přehrady a lesoparku.
Poloha našeho hostelu, přestože se může zdát, že jsme mimo centrum dění v Praze, má výbornou a rychlou dostupnost do centra Prahy jak Městskou hromadnou dopravou, tak vaším vlastním autem.
Nebo co třeba naše -> hotelová doprava ?Zkuste ji.
U nás se nesetkáte s problémy parkování vlastního nebo podnikového auta, parkoviště zdarma je před vchodem do hostelu, pokud projevíte zájem, lze parkovat i v areálu hostelu na placeném uzavřeném parkovišti za 60,- Kč / 1 noc.
Vzhledem k naší poloze a umístění, nabízíme klidné, příjemné ubytování v areálu plném přírodní zeleně. Všechna okna pokojů našeho hostelu, jsou do zahrady. Je velmi příjemné, když vás ráno probudí ptáci svým zpěvem, než hluk pouliční dopravy.
Pro nekuřáky jistě bude příjemné, že celý hostel je nekuřácký, což jistě ocení i milovníci omamných tyčinek neboť naše pokoje nejsou "navoněné" cigaretovým dýmem.
Kde se u nás dá sportovat?
300 m od nás je areál, kde lze provozovat nohejbal, fotbal, tenis, volejbal. Lze provozovat cyklistiku v blízkém lesoparku, turistiku, rybaření v Hostivařské přehradě, zajet si zaplavat do Aquaparku Čestlice, v létě možnost vodních sportů na Hostivařské přehradě ...

Náš hostel

disponuje pro vaše ubytování jedno a dvoupokojovými hotelovými studii, které se skládají z předsíně, koupelny s WC a pokoje. Vybraná studia disponují vlastním kuchyňským koutem.

Dále samostatnými pokoji, které mají společnou koupelnou a WC vždy POUZE s jedním pokojem. Počet hostů kteří sdílejí jednu koupelnu a WC je od 2 do 5 hostů. Záleží na vybraném pokoji a obsazenosti druhého pokoje, v mnoha případech sdílíte koupelnu a WC pouze s jedním dalším hostem.
Vzhledem k tomu, že u nás nejsou všechny pokoje a hotelová studia stejné, jsou různě vybavené, má každý pokoj nebo hotelové studio jinou cenu za ubytování. Velikost hotelových studií se pohybuje od 36 m2 do 143 m2. Cenu ubytování určuje vybavení pokojů a studií, délka pobytu a obsazenosti kapacity lůžek v pokoji, s ohledem na odváděné poplatky městu, které si magistrát účtuje za obsazené lůžko.
NAŠE CENY SE POHYBUJÍ OD 299,00 Kč / 1 NOC / POKOJ NEBO STUDIO, CENY PREZENTOVANÉ U JEDNOTLIVÝCH POKOJŮ NEBO STUDIÍ JSOU KONEČNÉ. BEZ DALŠÍCH SKRYTÝCH POPLATKŮ
PŘIPOJENÍ K INTERNETU JE PO CELÉM HOSTELU, VČETNĚ POKOJŮ.

 

Počasí v Praze a další info o hostelu

Počasí radar VÍCE INFORMACÍ o pokojích a hotelových studiích pro 1 hosta nebo 2 hosty najdete na stránce POKOJE K UBYTOVÁNÍ , pro ubytování v pokojích a studiích pro 3 - 5 hostů na stránce STUDIA K UBYTOVÁNÍ, kde najdete popis pokojů včetně cen ubytování dle naší nabídky.

LÍBÍ SE VÁM u nás například studio č. 202 a jste sám nebo sama a nevyužili by jste všechna lůžka v pokoji?
NENÍ PROBLÉM, objednejte si toto studio na stránce zde -> : POKOJE K UBYTOVÁNÍ

LÍBÍ SE VÁM například studio D a potřebujete ubytovat 4 hosty nebo až 7 hostů ? Objednávejte na stránce zde -> STUDIA K UBYTOVÁNÍ

Objednávka je nezávazná - objednávku je potřeba vyplnit celou, aby vám byla doručena kopie objednávky a nám došla vaše objednávka v pořádku. Z naší strany obdržíte opci rezervace vaší objednávky a na základě Vašeho odsouhlasení, obdržíte závazný UBYTOVACÍ POUKAZ.
U NÁS NEPLATÍTE za neobsazená lůžka. Nemusíte mít ale zároveň obavu, že do vámi zvoleného pokoje nebo studia ubytujeme ještě jiného hosta. Přestože jsme hostel, poskytujeme ubytování hotelového typu. Objednávka se stává závaznou až tehdy, když opci rezervace potvrdíte a my Vám zašleme ubytovací poukaz, který odsouhlasíte.

Hostel Milánská

NABÍZÍ ČISTÉ, LEVNÉ UBYTOVÁNÍ HOTELOVÉHO TYPU, VÝBORNOU DOSTUPNOST DO CENTRA A Z CENTRA PRAHY AUTEM I MHD A TO NEPŘETRŽITĚ I V NOČNÍCH HODINÁCH DO PŮL AŽ 3/4 HODINY. UBYTOVÁNÍ V HEZKÉM A KLIDNÉM PROSTŘEDÍ PRAHY, ZARUČENĚ KLIDNÝ SPÁNEK, PŘÍSTUP DO HOSTELU NEPŘETRŽITĚ V KTEROUKOLIV DENNÍ A NOČNÍ DOBU, BEZPROBLÉMOVÉ PARKOVÁNÍ VAŠEHO VOZIDLA, MOŽNOST UZAVŘENÉHO PARKOVÁNÍ V NAŠEM AREÁLU JE KOMBINACE, KTEROU HLEDÁTE PRO SVŮJ POBYT PŘI NÁVŠTĚVĚ PRAHY.
PŘIPOJENÍ K INTERNETU 24 HODIN PO CELÉM HOSTELU, VČETNĚ POKOJŮ.

   
     
Historie a památky Prahy Historie a památky Prahy Historie a památky Prahy
  Aktuálně Aktuální informace o dění v Praze  
     
     
  Hostel-Sun-Milanska-276.jpg

Hostel Sun Milánská Všechny pokoje označené písmenem "D" nebo jako hostel Milánská 2, jsou...

 
  Více  
     
  Hostel-Milanska-249.JPG

Hostel Milánská Rezervace pokojů a hotelových studií je možná e mailem

 
  Více  
     
  Pocasi-Praha-10-270.jpg

Počasí Praha 10
14.3.2024 Teplota měřena v areálu hostelu Milánská.
Aktuální...

 
  Více  
Ubytování v Praze
Levné ubytování Praha hlavní strana I pokoje I Hotelová studia I objednávka Kudy k nám I fotogalerie I ceník I kontakt
  Zobrazit mobilní verzi webu.
    Život dětem
Hostel v Praze  
  Hostel Sun - Milánská   |   Levné ubytování v Praze
Milánská 471/A   |   109 00 PRAHA 10   |  tel: 608364365
IČ: 1009760947 | napište nám  |  mapa stránek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Podrobnosti zde.

partneři


Google+